Darček, ktorý teší a pomáha

Prečo venovať Wobenzym ako darček k Vianociam?

Veľké balenie lieku Wobenzym 800 tabliet patrí už rad rokov k najpredávanejším vianočným darčekom v lekárňach. Mnoho ľudí sa za 25 rokov, kedy je Wobenzym na českom trhu, presvedčilo, že naozaj pomáha. A pretože cena tohto lieku patrí v lekárňach skôr k tým vyšším, prišli sami na to, že by jeho nákupom k Vianociam mohli darovať niekomu – napríklad rodičom – hodnotný darček, ktorý im navyše môže pomôcť pri riešení ich zdravotných problémov. Jednoducho darček, ktorý poteší a pomôže.

Wobenzym pomáha pri zápaloch kĺbov

Enzýmy v lieku Wobenzym obmedzujú prejavy zápalov a urýchľujú ústup opuchov. To vedie k zmierneniu bolesti a zlepšeniu pohyblivosti kĺbov.

Wobenzym urýchľuje hojenie rán

Wobenzym zlepšuje prekrvenie tkanív a priechodnosť lymfatických ciev. Vďaka tomu dochádza k lepšiemu zásobeniu postihnutého miesta živinami a odstraňovaniu nežiaducich látok z rany a ich okolia. To umožňuje naštartovať procesy hojenia aj u dlhodobo sa nehojacich rán.

Wobenzym posilňuje oslabenú imunitu

Obranyschopnosť organizmu býva najviac ohrozená v jesenných a zimných mesiacoch a takisto v starobe, kedy je už imunitný systém do určitej miery opotrebovaný. Wobenzym posilňuje oslabenú imunitu a pomáha brániť častému opakovaniu ochorenia.

Wobenzym pomáha pri liečbe častých gynekologických mykóz

K liečbe gynekologických mykóz sú určené antimykotické prípravky. Mnohým ženám sa však mykózy aj po tejto liečbe neustále vracajú. Podporná liečba Wobenzymom obmedzuje opakovanie tohto ochorenia.

Skracuje dobu liečby po úrazoch a operáciách

Wobenzym urýchľuje hojenie a obmedzuje výskyt poúrazových a pooperačných komplikácií napr. s hnisaním rany. Urýchľuje vstrebávanie opuchov, krvných výronov a podliatin a zmierňuje bolesť. Najlepší účinok možno dosiahnuť, ak začnete Wobenzym užívať čo najskôr po úraze alebo operácii, samozrejme po predchádzajúcej konzultácii s lekárom.

A jeden dôvod navyše: k Wobenzymu 800 tabliet tento rok navyše zdarma darček za 20 Eur.

K Wobenzymu 800 tabliet získate unikátnu zubnú pastu s obsahom enzýmov Enzymel Parodont. Stačí vyplniť priložený poukaz a my vám bezplatne pošleme domov dva kusy zubnej pasty s obsahom enzýmov v hodnote 20 Eur. Akcia sa vzťahuje na balenie Wobenzymu 800 tabliet zakúpeného od 1. novembra 2016 do 15. januára 2017. Platí do vypredania zásob.

Originálna zubná pasta s obsahom enzýmov ENZYMEL PARODONT podporuje ústup krvácania a opuchu, obmedzuje rast baktérií a zubný povlak.

Najdite si svoju lekareň

Facebook

Kde kúpiť


Enzymoterapia, Imunita, Online Lekáreň Pilulka24.sk
Liek pre vnútorné použitie. Čítajte pozorne príbalové informácie.
Inzertné stránky spoločnosti MUCOS Pharma CZ, s.r.o. - tel: (+420)-267 750 003
Generálny partner Českej lekárskej akadémie pre rok 2004.
Prevenzym.cz   Phlogenzym.cz   Mucos.cz   Wobenzym.cz   Lymfedem.cz
Právne súvislosti - Login