Chcete zobraziť informácie, ktoré sú určené výhradne odborníkom, teda osobám oprávneným lieky predpisovať, alebo vydávať.
  1. Kliknutím na tlačidlo "ÁNO" výslovne prehlasujem a potvrdzujem, že som odborníkom, teda osobou oprávnenou lieky vydávať či predpisovať. V prípade, že nepatríte medzi osoby oprávnené lieky predpisovať, alebo vydávať, opustite prosím tieto stránky stlačením tlačidla NIE.
  2. Kliknutím na tlačidlo "ÁNO" výslovne prehlasujem a potvrdzujem, že je mi známa definícia odborníka. V prípade, že nie, alebo v prípade, že nepatríte medzi osoby oprávnené lieky predpisovať, alebo vydávať, opustite prosím tieto stránky stlačením tlačidla NIE.
  3. Pre prípad, že nie som odborníkom, potom som oboznámený s rizikami, ktorým sa vystavujem v dôsledku možného chybného vyhodnotenia informácií, ktoré sú určené odborníkom, pričom tieto riziká úplne akceptujem.
Ak si želáte pokračovať a tým potvrdiť, že ste týmto odborníkom, stlačte ÁNO.
ÁnoNie
Úvod        O firme        Kontakty        Pomáhame druhým        Poradňa        VPOIS        Stránky pre laikov         wobenzym.cz

Spoločnosť MUCOS Pharma založil v r. 1949 v Bavorsku významný nemecký fyziológ a endokrinológ Prof. Helmut Haubold. Pôvodne sa špecializovala na vývoj a výrobu vitamínových emulzií. Od konca šesťdesiatych rokov sa ťažisko výroby pod vedením nového majiteľa Dr. Karla Ransbergera presúvalo stále viac do oblasti systémovej enzýmoterapie.
V osemdesiatych a 90. rokoch dvadsiateho storočia boli lieky Wobenzym, Phlogenzym, Wobe-Mugos a ďalšie zaregistrované v množstve európskych, amerických a ázijských krajín.
Česká spoločnosť MUCOS Pharma CZ, s.r.o., bola založená v r. 1991 v Prahe ako koordinačné a realizačné centrum pre rozvoj systémovej enzýmoterapie v štátoch strednej a východnej Európy. Okrem registrácie preparátov firmy MUCOS Pharma a ich predaja v tejto časti Európy a ázijských štátoch SNS je veľký dôraz kladený tiež na aktívne vedecký a klinický výskum, ako aj na informačnú a vzdelávaciu činnosť.

Výrobca liekov systémovej enzýmoterapie Wobenzym, Phlogenzym Wobe-Mugos a ďalších :
MUCOS Pharma GmbH & Co.
Malvenweg 2
82538 Geretsried
Nemecko

Štruktúra zastúpenia MUCOS Pharma CZ, s.r.o., v strednej a východnej Európe:

Materská spoločnosť :
MUCOS Pharma CZ, s.r.o.
Uhříněveská 448
Průhonice
Česká republika
Tel.: 267 750 003
Fax: 267 751 148
www.mucos.cz
www.wobenzym.cz

Spoločnosť :
MUCOS Pharma SK, s.r.o.
Bratislava
Slovensko

Spoločnosť :
MUCOS Balt SIA
Riga
Lotyšsko

Zastúpenie v Litve:
MUCOS Balt Lithuania
Vilnius

Zastúpenie v Ruskej federácii:
MUCOS Rossija
St. Petersburg, Moskva

 

Zastúpenie na Ukrajine:
MUCOS Ukraina
Kiev

Zástupca v Arménsku
Jerevan

Zástupca v Azerbajdžane
Baku

Zástupca v Bielorusku
Minsk

Zástupca v Gruzínsku
Tbilisi

Zástupca v Kazachstane
Alma-Ata

Zástupca v Moldavsku
Kišinev

Zástupca v Uzbekistane
Taškent

Zástupca v Maďarsku
Pannon Pharma Ltd.
Budapešť

 

 

Dátum aktualizácie stránky: 10. 5. 2017
Lieky pre vnútorné použitie. Čítajte pozorne príbalové informácie.
Inzertné stránky spoločnosti MUCOS Pharma CZ, s.r.o. - tel: (+420)-267 750 003