Úrazy a operácie

Wobenzym skracuje dĺžku liečby a zmierňuje bolesť

Operácia je tiež zranenie

Rôzne závažné poranenia a úrazy sprevádzajú bežný život, rekreačný aj profesionálny šport. Aj operácie sú svojím spôsobom zranením. Pri chirurgických zákrokoch dochádza totiž k „poškodeniu“ tkaniva rovnako ako pri úrazoch, na ktoré organizmus reaguje zhodným hojivým procesom. Úrazy aj pooperačné stavy sprevádza opuch, zápal a bolesť
Liek Wobenzym urýchľuje priebeh zápal a vstrebávanie opuchu, krvných výronov a podliatin. Tým pomáha celkovej regenerácii po úrazoch a operáciách.

Prečo sa niekomu rany hoja dlhšie?

Medzi najčastejšie príčiny poruchy hojenia rany patria zhoršené prekrvenie tkanív a nedostatočná funkcia lymfatického systému. K poruchám hojenia ďalej prispievajú cievne ochorenia (ateroskleróza, chronická žilová nedostatočnosť), zlá životospráva a stres. Rany sa všeobecne horšie hoja s pribúdajúcim vekom a u chorých na cukrovku.

S hojením rán a úrazov pomáhajú enzýmy

Úrazy a pooperačné stavy obvykle sprevádzajú opuchy, krvné výrony a podliatiny, ktoré môžu spomaľovať hojenie a sú tiež jednou z príčin bolesti. Vybrané enzýmy v našom tele usmerňujú priebeh zápalu a vstrebávanie opuchu tak, aby to bolo pre telo čo najúčelnejšie a najrýchlejšie. Na hojenie rán po operácii a ťažkých úrazoch vrátane zlomenín však enzýmy v našom tele nemusí stačiť. Preto je vhodné podporiť organizmus podávaním enzýmov zvonku. Dlhoročné výskumy overili účinnosť unikátnej zmesi proteolytických enzýmov, ktorá sa nachádza vo Wobenzyme, tradičnom lieku systémovej enzýmoterapie.

Wobenzym môže skrátiť čas liečby po týchto operáciách:

Wobenzym: návrat k pohybu bez bolesti

Enzýmy, ktoré Wobenzym obsahuje, podporujú činnosť preťaženého lymfatického systému, uľahčujú odbúravanie poškodených tkanív a odpadových produktov metabolizmu. Tým urýchľujú priebeh zápalu a vstrebávanie opuchu, krvných výronov a podliatin. V konečnom dôsledku sa skracuje čas hojenia, regenerácia, pracovná neschopnosť a výpadok z tréningu. Najmä u netrénovaných osôb, kde je väčšia náchylnosť na vznik mikrotráum po náročnej fyzickej aktivite, je vhodné začať užívať Wobenzym hneď po vzniku ťažkostí.

mladý bežecký pár

Wobenzym je liek na vnútorné použitie. Pozorne si prečítajte poučenie o správnom používaní lieku obsiahnuté v písomnej informácii pre používateľa lieku, ktorá je pribalená k lieku.