Wobenzym

Chcete prežiť pohodové leto?

Nezabudnite na liek Wobenzym!

  • Pomáha proti opuchom nôh na cestách
  • Posilňuje imunitu oslabenú cestovaním
  • Skracuje dobu liečby úrazov a popálenín

Čo robiť, ak nás počas dovolenky postihne úraz?

Ak dôjde k úrazu, na prvom mieste je správne ošetrenie podľa jeho povahy a zásad prvej pomoci. Pokiaľ úraz vyžaduje lekárske ošetrenie, je potrebné neodkladať ho! Máme pre vás aj tip navyše, ktorý už pomohol mnohým ľuďom. K urýchleniu procesu hojenia je vhodné použiť liek Wobenzym. Enzýmy, ktoré obsahuje, urýchľujú vstrebávanie opuchov a krvných podliatin a skracujú dobu hojenia úrazu až o polovicu doby, ktorá by bola inak potrebná. Preto sa Wobenzym hodí k liečbe opuchov, krvných podliatin a výronov, pomliaždenín, ale i vykĺbení a zlomenín. Pri zranení pritom platí zásada, že čím skôr po úraze sa začne s podávaním Wobenzymu, tým účinnejšie je jeho pôsobenie.

Tu sa dočítate viac o tom, ako Wobenzym pomáha pri úrazoch a poraneniach.

Opuchy pri cestovaní

Rad cestujúcich, ktorí už niekedy išiel k moru autobusom, by mohol rozprávať o ťažkých opuchoch nôh. Popri vysokých teplotách ich spôsobuje nedostatočný pohyb a sedenie v nie práve prirodzenej polohe. Škatuľka enzýmového lieku Wobenzym, ktorú turista ľahko zabalí do príručnej batožiny, mu môže pomôcť sa tejto nepríjemnej cestovnej komplikácii vyvarovať. Kto trpí opuchmi nôh pri cestovaní, najlepšie urobí, keď tento liek začne užívať už pred zahájením cesty.

Infekcia a nachladenie

Počas dovolenky môže byť obranyschopnosť nášho organizmu oslabená nielen náročným cestovaním a fyzickou námahou, ale aj pobytom v cudzom prostredí, kde nás môžu ohrozovať rôzne pre Stredoeurópana neobvyklé infekčné choroby. Wobenzym pomáha posilňovať prirodzené mechanizmy, ktorými telo bojuje s infekciami a samo sa bráni zápalom. Významne skracuje dobu liečenia infekcií a zápalových ochorení. Tento liek sa hodí aj pre deti, ktoré najčastejšie trpia opakovanými zápalmi dýchacích ciest.

Tu sa dočítate viac o tom, ako Wobenzym pomáha pri chorobách z nachladenia.

Pokiaľ je nevyhnutná antibiotická liečba, súčasné podávanie Wobenzymu uľahčuje prienik antibiotík do ťažko prístupných tkanív a podporuje tak ich účinok.

Tu sa dočítate viac o tom, ako Wobenzym pomáha pri liečbe antibiotikami.

Aké balenie Wobenzymu si vziať na dovolenku?

Na dovolenku je výhodné pribaliť si balenie Wobenzymu s 200 dražé, ktoré vystačí na štrnásťdňovú liečbu jednej osoby alebo rodinné balenie s 800 dražé. Pokiaľ počas dovolenky príslušné balenie nespotrebujete, pridajte ho po návrate domov do svojej domácej lekárničky. Wobenzym pomáha pri liečbe najrôznejších zápalových ochorení, urýchľuje hojenie po úrazoch a operáciách a podporuje oslabenú imunitu, takže skôr či neskôr určite príde vhod. Doba použiteľnosti od dátumu výroby je dva a pol roka.

Wobenzym užívať nalačno, nikdy nie s jedlom, najmenej 2 hodiny po poslednom predchádzajúcom jedle a aspoň ½ hodiny pred ďalším jedlom. Nerozhryzené tablety výdatne zapiť najmenej 200 ml tekutiny (voda, čaj, minerálka). Nesprávne užívanie lieku znižuje jeho vstrebávanie a tým aj účinok!