Kde kúpiť Wobenzym?

Wobenzym si môžete kúpiť v kamenných alebo internetových lekárňach. Nižšie nájdete ich aktuálny zoznam. Pre vaše pohodlie neustále rozširujeme našu predajnú sieť.

dr max lekáreň logo
benu lekáreň logo
pilulka lekáreň logo
moja lékáreň sk logo
vaša lekáreň logo
lekáreň v KOCKE logo
drug-store.sk logo
etabletka logo
naj lekáreň logo

Ktoré balenie si kúpiť?

Wobenzym je dostupný v baleniach po 200 tabletách, 300 tabletách a 800 tabletách. Vyberte si vhodnú veľkosť balenia podľa predpokladanej dĺžky užívania a účelu:

  • balenie 200 tabliet na liečbu trvajúcu približne dva týždne,

  • balenie 300 tabliet na liečbu trvajúcu tri týždne alebo dlhšie,

  • balenie 800 tabliet na dlhodobejšie používanie a ako rodinné balenie.

wobenzym_balenie

O lieku Wobenzym

Wobenzym obsahuje jedinečnú zmes enzýmov, ktorých účinnosť bola preukázaná rozsiahlym vedeckým výskumom, sériou kontrolovaných klinických štúdií a viac ako päťdesiatročnými skúsenosťami s liečbou.
Enzýmy sú špeciálnym typom bielkovín, ktoré umožňujú priebeh desiatok základných procesov ľudského organizmu. Bez enzýmov by tie isté reakcie mohli trvať stovky rokov alebo by neboli vôbec možné. Preto sú enzýmy pre telo nepostrádateľné. Každý enzým je osobitný špecialista a ich vzájomná súhra zabezpečuje najzložitejšie procesy v tele.
Každý enzým obsiahnutý vo Wobenzyme a jeho presné množstvo tu má svoj význam. Enzýmy spolu pôsobia synergicky a zabezpečujú komplexný účinok Wobenzymu. Majú schopnosť podporovať imunitu, pozitívne ovplyvňovať zápalové reakcie a do určitej miery rozpúšťať krvné zrazeniny. Urýchľujú priebeh zápalu a zmierňujú jeho následky.
Wobenzym je určený na celkovú liečbu širokého spektra ochorení, ktorých spoločným menovateľom je zápal. Keďže zápal sprevádza väčšinu ľudských ochorení, Wobenzym sa môže používať na liečbu širokého spektra ochorení. Obsiahnuté enzýmy neslúžia na liečbu jedného konkrétneho problému, ale pomáhajú tam, kde to telo najviac potrebuje. Wobenzym pomôže najmä pri:

Wobenzym je liek na vnútorné použitie. Pozorne si prečítajte poučenie o správnom používaní lieku obsiahnuté v písomnej informácii pre používateľa lieku, ktorá je pribalená k lieku.